Старовишнівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ

Підсумки тижня інформатики
13-17 листопада 2017р.

З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього кругозору, пробудження в учнів інтересу до інформатики та відповідно до наказу по школі про предметні тижні з 13листопада по 17 листопада  2017 року пройшов Тиждень інформатики (учитель Тетяна Анатоліївна Неділь), під час якого було проведено багато цікавих заходів, а саме: учнівська конференція, розв'язування логічних завдань,  конкурс газет з інформатики, конкурс на кращий малюнок, кросворд, ребус, загадку, вірш, що має відношення до інформатики, чемпіонат  з клавіатурного тренажеру «Вправні руки», конкурс на краще створення презентації з анімаціями,  конкурс ерудитів, творчий конкурс на тему «Якими ви бачите комп’ютери в майбутньому», конкурс «Придумай назву», гра «П’ятнадцятка».

Отож, переможцями у відповідних конкурсах стали:

Конкурс газет з інформатики:

Учні 3-А , 8 класів

Учні 4 класу

Чемпіонат з клавіатурного тренажеру «Вправні руки»:

7 клас – Буковський Василь

11 клас – Буковський Олег

Конкурс на кращий малюнок,

кросворд, ребус, загадку, вірш, що має відношення до інформатики:

3-А клас – Вовк Павло(кросворд, ребус, загадку, вірш,  )

4 клас- Щербань Святослав( малюнок)

на краще створення презентації з анімаціями:

9 клас – Левенець Юрій

Конкурс ерудитів:

Учні 5 класу

Учні 6 класу

Творчий конкурс на тему

«Якими ви бачите комп’ютери в майбутньому»

3-Б – Рамська Віталіна

5- Турчиняк Аліна

Конкурс «Придумай назву»:

Учні 8 класу

Гра «П’ятнадцятка»:

Учні 8 класу

Усі переможці отримали грамоти за участь у Тижні інформатики.

2016-2017 навчальний рік

Щорічно учні школи беруть участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін.

Ø І місце з математики в ІІ районному етапі учнівських олімпіад виборов учень 11-го класу Плевачук Назарій, вчитель Господарисько С.І..

Ø І місце з хімії в ІІ районному етапі учнівських олімпіад виборов учень 11-го класу Плевачук Назарій та учень 10 класу Генсіцкий Назар, вчитель Постумент О.І.

Ø І місце з астрономії в ІІ етапі учнівських олімпіад здобув учень 11 класу Філик Руслан, вчитель Бодасюк Ю.Д.

Ø ІІ місце з біології в ІІ етапі учнівських олімпіад виборола учениця 9 класу Дорожинська Аліна, вчительПилипчук Т.П..

Ø ІІ місце з фізики- Стасюк Андрій учень 11 класу, вчитель Бодасюк Ю.Д.

Ø ІІІ місце з української мови та літератури в ІІ етапі учнівських олімпіад здобув учень 11-го класу Плевачук Назарій, вчитель Степанечко Л.С.

Ø ІІІ місце з хімії в ІІ районному етапі учнівських олімпіад виборола учениця 9-го класу Дорожинська Аліна, учень 8 класу Буковський Андрій,  вчитель Постумент О.І.

Ø ІІІ місце з географії в ІІ районному етапі учнівських олімпіад виборола учениця 9-го класу Дорожинська Аліна, учениця 8 класу Генсіцка Тетяна ,  вчитель Лісна Н.В.

Ø ІІІ місце з фізики- Філик Руслан  учень 11 класу, вчитель Бодасюк Ю.Д.

Ø ІІІ місце з англійської мови виборов учень 11 класу Плевачук Назарій, вчитель Климчук С.В.

Ø Диплом ІІІ ступненя в  обласному конкурсі з математики отримав учень 11 класу Плевачук Назарій, вчитель Господарисько С.І.

Ø ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика виборов учень 3-го класу Філик Роман, ІІІ місце –Неділь   Вікторія.